BÁJEČNÁ LEDNICE

29.07.2022

Mnoho z vás jistě ví, co všechno se ukrývá v naší lednici za dobroty, ale pro ty, kteří ještě nevědí, nebo pro ty, kteří se chtějí dozvědět víc, si dovolíme napsat pár řádků. 

Do lednice jsme vybraly kvalitní a dobré nápoje. Ochutnávaly jsme několik značek a druhů nápojů a myslíme, že můžeme s klidným svědomím říct, že jsme vybraly to nejlepší, co jsme mohly a hlavně si vybere každý! :)

Když jsme degustovaly víno ( to nám dalo docela zabrat :D ), shodly jsme se na české značce Kosík. Už dříve jsme s tímto vínem měly zkušenost a chutnalo nám. Každý má rád jiné, proto jsme se snažily udělat kompromis a v lednici najdete jednu lahev červeného i bílého.

Někdo dává spíš přednost pivu, a tak v lednici najdete pivo z nedalekého humpoleckého pivovaru - Bernard a to nealko bez příchutě, či s příchutí švestky. Pak můžete sáhnout po pivu z klášterního pivovaru Želiv - Haštal. Doporučujeme tam zajet i osobně, mají více druhů piva a ještě si můžete udělat prohlídku krásného kláštera.

Kdo neholduje pivu ani vínu, má možnost ochutnat cider od Tátův sad. Ciderů jsme ochutnaly opravdu několik, ale tyhle nás svojí chutí hodně dostaly. A když je vedro a je krásně vychlazený, je to vážně skvělé osvěžení.

Všechny tři jsme milovnice kombuchy LokLok, proto nesmí v lednici chybět. Kdo by nevěděl, tak se jedná o perlivý, fermentovaný nápoj, který má mnoho benefitů pro naše zdraví a opravdu báječně chutná. Vyzkoušejte sami! :)

A jako poslední nabízíme bio limonádu Bacili. Není to jen tak obyčejná limonáda - obsahuje čerstvě vymačkanou šťávu, je fermentovaná, takže její chuť je výraznější. Na výběr je vždycky ze dvou příchutí :)

Abyste si mohli večer něčeho zobnout, můžete si načít kešu oříšky, nebo kvalitní brambůrky. 

Kdybyste v lednici něco postrádaly, budeme rády za Vaše tipy co přidat!