BYLA TO JÍZDA!

29.12.2022

Letošní rok, to byla jízda se vším všudy. Samy jsme ani netušily, co všechno nás čeká, kolik toho zvládneme, jak všechno bude probíhat a jaká vůbec naše začínající cesta Tří Stromků bude. Když se za celým tímto rokem ohlédneme, vidíme za sebou kus práce. Bonifác je od května v provozu, přibyla mu parťačka v podobě sauny. Musely jsme si najít nějaký režim a systém, jak všechno stihnout a zkombinovat s naším osobním životem. Někdy jsme proplouvaly lehce a bez problémů, někdy jsme potřebovaly, aby měl den 48 hodin. 

Vidíme za sebou nejen to, co jsme svýma rukama vytvořily, ale taky vidíme posun samy na sobě. Náš trojlístek se zase více spojil, musely jsme se mezi sebou naučit komunikovat trochu jinak, než jak jsme byly zvyklé. Ať byly některé překážky jakkoliv těžké, ani na chvilku jsme nepomyslely na to, že bychom to vzdaly. Naopak, připravujeme další projekt a hlavní, co nás pohání, je podpora Vás všech, co nás sledujete, fandíte nám, jezdíte si k nám odpočinout a necháváte nám samé hezké vzkazy. To je pro nás ta největší odměna, které si vážíme. 

Moc děkujeme za Vaší přízeň a přejeme vám, abyste v následujícím roce 2023 našli štěstí, spokojenost, aby jste si šli za svými sny. 

A my se na vás budeme v příštím roce těšit v plné síle! 

KRÁSNÝ A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2023 ZE SRDCE PŘEJÍ WENDY, KRISTÝ A JANČA, VAŠE TŘI STROMKY!