FINIŠUJEME!

25.10.2022

V minulých článcích jsme se vám zmínily o tom, že jsme začaly pracovat na sauně. Od té doby už uběhl nějaký čas a my se zdárně blížíme do cíle. Ještě nás toho ale hodně čeká. Celý listopad bude Bonifác uzavřený, protože budeme pracovat na úpravě terénu, aby se pak sauna mohla převézt na své místo. To nám nějaký čas zabere. Vidíme to ale nadějně a věříme, že ti, co už mají rezervace na prosinec, si budou moci jako první, vyzkoušet saunování! :) 

Věřte, že se bude na co těšit. Můžeme prozradit už teď, že naše sauna je pro dva opravdu velká a tak opět nabídne komfort, stejně jako je tomu u Bonifáce. Zas a znovu jsme promýšlely všechny detaily, aby vám nic nechybělo, myslely jsme i na přírodu a tak jsme opět volily mezi přírodními materiály, kde to jen šlo. 

A jelikož se blíží Vánoce mílovými kroky a termíny na prosinec se nám už pomalu začínají plnit, moc dlouho s rezervací nečekejte. Štědrý den i Silvestr je už obsazený a to nám udělalo velikou radost. že Bonifác nebude sám :)  Na e-shopu najdete dárkové vouchery, které zasíláme elektronicky, či ručně nadepsané, takže někomu můžete pod stromeček nadělit hezký zážitek. Tak co, ještě pořád váháte? :)