ČAS GRILOVAČEK ZAČÍNÁ....

01.05.2023

Letní měsíce jsou ideálním časem k relaxaci v přírodě a hlavně k vychutnávání dobrého jídla připraveným na grilu. Pokud toužíte po nezapomenutelném zážitku, který spojuje grilování s dovolenou na maringotce, pak je Bonifác přesně to, co hledáte! . Nabízíme grilovací a buřtové balíčky, které obsahují i domácí salát coleslaw, nebo třeba cibulové chutney. Samozřejmostí jsou omáčky! 

Víte o tom, že grilování v přírodě má své nezaměnitelné kouzlo? Zelené louky, stromy a osvěžující vánek vytvářejí ideální kulisu pro společné posezení. Příjemné prostředí a vůně kouře okamžitě přenáší každého do atmosféry letního odpočinku. Grilování v přírodě je také skvělou příležitostí k prozkoumávání okolí, procházkám po přírodních trasách nebo koupání. Několik odvážlivců se už v rybníku, který je hned u Bonifáce, vykoupalo. Je to nejen o jídle, ale i o vytváření hezkých vzpomínek a společném užívání volného času pro sebe. A ruku na srdce, jak často si sami sobě opravdu věnujete klid a pohodu? 

Koukněte k nám na web a ulovte si ještě ějaký volný letní termín :) a pokud se nikam nechystáte, udělejte si příjemnou grilovačku u vás doma!