KDO JSME?

VIZIONÁŘ / SNÍLEK

KRISTÝ

Jsem snílek, který vidí vize toho, co by mohlo být. Mezi moje silné stránky patří optimismus, cílevědomost a tvořivost. Ráda vymýšlím nové projekty, jak v práci, tak i ve svém osobním životě.  Někdy mám až moc hlavu v oblacích, proto mám v týmu svojí milovanou manželku Wendy, která mě usměrňuje a skvělou kamarádku Janču, která je někde mezi námi, díky tomu jsme tak SUPER TÝM!

Snažím se omezit, nebo se úplně vyhnout struktuře. Nemám ráda pravidla, která mě svazují. Proto je mým cílem vytvořit vlastní projekt, který mě a vás chytí za srdce a řekne, že to je to pravé.Miluji dřevo a vše z něj vyrobené, proto jsem se taky rozhodla (i když o stavění toho moc nevím), postavit maringotku vlastníma rukama!

STOJÍ NOHAMA PEVNĚ NA ZEMI

WENDY

Nadšená milovnice jídla, kávy, zvířat a svých přátel, která se na svět dívá realistickým pohledem. To jsem celá já :)

Radost mi dělá, když vše funguje tak jak má. Ráda plánuji vše dopředu, aby mě nic nezaskočilo, a proto jsem v naší skupině takový plánovač a chodící kalkulátor. Ale snad díky tomu nejsem moc nudná (to posoudí ostatní). Nejlépe se cítím když vím, že jsem na 100% připravená a vím co mě čeká, proto je tento projekt takovým malým výstupem z mé komfortní zóny. 

Ale věřím, že to celé bude stát za to! Vlastně už stojí, protože každou z nás tohle naše malé dítě učí denně nové věci a těším se, až se díky němu potkáme i s Vámi :)

KREATIVNÍ A CITLIVÁ DUŠE

JANČA

Mojí největší prioritou je rodina a moji blízcí přátelé, taková jsem. Miluju přírodu, dobré jídlo, pečení, zvířata a ráda věnuji čas i sama sobě. Považuji se za kreativní a citlivou duši. Do všeho, co tvořím, dávám vždycky kus sebe. Nerada pracuji pod tlakem, ve stresu a bez motivace a podpory druhých. 


Nadchnu se pro každý bláznivý nápad, proto jsem neváhala ani chvilku vrhnout se do našeho společného projektu. Snila jsem totiž vždy o tom, že budu dělat práci, která mne opravdu naplňuje, baví a já jsme přesvědčená, že tohle je ta správná cesta, která každé z nás dává smysl.