PRVNÍ PODCAST!

21.06.2022

Je to tady, je venku náš první podcast!

Abychom řekly pravdu, měly jsme z toho trému a předem jsme se snažily trochu připomenout, co všechno by mělo v podcastu zaznít, na co bychom neměly zapomenout. Jakmile se ale začalo nahrávat a Ivana nám položila první otázku, odpovídaly jsme tak, jak nám to zrovna přišlo na jazyk. Přirozeně, bez nějakého soustředění, co nevynechat. A bylo to tak nejlepší. 

Paní Ivana vedla rozhovor moc hezky, společně jsme se zasmály a taky jsme si díky jejím otázkám připomněly, kolik nás to všechno stálo úsilí, kolik nás potkalo problémů, ale taky jsme si zavzpomínaly na vtipné momenty. Necelá hodinka utekla jako voda. Kdyby jsme trochu nehlídaly čas, určitě bychom byly schopné vyprávět dál a dál a přesto by jsme nestihly říct všechno :)

Koho tedy zajímá nejen něco o samotné stavbě, ale o tom, jak to celé začalo a co se nám během stavby Bonifáce dělo, pusťte si do ucha náš podcast, který najdete na Spotify ( viz. níže). A komu by nestačilo nás slyšet, tak mrkněte na YouTube ( viz. níže), kde je celé video z nahrávání :) 

,,A pozor, jejich povídání je vysoce motivační! Po ukončení rozhovoru hrozí, že si vezmete štafle, metr, pilku a vydáte se něco kutit''

- Ivana Martínková