VŠECHNO MÁ SVŮJ ČAS

05.09.2022

Když jsme začaly na maringotce pracovat, měly jsme už předběžně naplánováno, kdy ji dokončíme. Původní termín byl v září. Snažily jsme se pracovat, co nejvíc to šlo, po práci jsme jely hned za naší maringotkou, věnovaly jsme jí i veškeré víkendy. I přesto, že jsme do toho daly opravdu všechno, postupem času jsme věděly, že do září to nestihneme, i kdybychom se rozkrájely. A tak jsme termín posunuly na listopad. 

Po pár týdnech jsme opět vycítily, že ani do listopadu to nedáme, Hodně nás to stresovalo, tlačily jsme na sebe, ale nedokázaly jsme ovlivnit spousty věcí - opozdila se dodávka materiálu nebo taky vůbec nebyl, některé práce trvaly déle, než jsme si myslely a nešlo to uchvátat a taky nás zbrzdila nemoc. Proto nás to nakonec dovedlo k postoji, že některé věci nemůžeme mít pod kontrolou a další termín jsme už neplánovaly. 

Nakonec to vyšlo stejně nejlépe, jak mohlo, protože jsme mohly opening naplánovat na 14.května, přesně rok od doby, kdy jsme začaly Bonifáce stavět :).

A tak bychom i vám chtěly říct, že pokud se teď trápíte čímkoliv, co nejde podle vašich představ, nechte to plynout. Ono se nakonec to řešení najde samo, protože pokud na něčem hodně lpíme a tlačíme na to, většinou to stejně nevyjde. Jsme živým důkazem :D . Všechno má svůj čas :)